برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: 09031661083

فرم اخذ نمایندگی  اخذ نمایندگی

  شرکت آریا آتسز پیشتاز در زمینه اتوماسیون ساختمان با بیش از ۱۰ سال سابقه ارائه مشاوره، طراحی، تامين تجهيزات در بخش هاي سرمايش، گرمايش و روشنايی همچنين ساختار کنترلی و ارتباطی در نظر دارد جهت تکمیل تیم فنی مهندسی و فروش استانی خود اقدام به جذب نماینده فعال از سراسر کشور نماید، لذا از شما فعالان وشرکت های متخصص در این زمینه دعوت به همکاری می نماید.

  شركت آريا آتسز نمايندگی ها ی انحصاری و رسمی شركت BECKHOFFآلمان، REGIN سوئد،INSTRUMENT HK فنلاند و KAMSTRUP دانمارك در ايران مي باشد، هدف اصلی شرکت در انتخاب محصولات شرکتهای اروپایی کیفیت آنها در راستای نیاز مشتری می باشد. شركت آريا آتسز علاوه بر فروش تجهيزات و ارائه خدمات پس از فروش دوره هاي آموزش تخصصي در زمينه اتوماسيون ساختمان، برنامه نويسي و كاربري كنترلرها را نيز ارائه مي دهد.

  نمایندگی های شرکت

  • اچ کی اچ کی
  • بکهوف بکهوف
  • رجین رجین
  • کمستراپ کمستراپ

  معرفي شركت HK Instruments

  شركت HK Instruments با بيش از ۲۰سال تجربه فعاليت خود را از سال ۱۹۸۷ در زمينه ساخت لوازم اندازه گيری، كنترل فشارمايعات وگازهای غيرخورنده دركشور فنلاند آغاز نموده و تاكنون بااستقبال گسترده ای در صنعت اتوماسيون مواجه شده است و علت اين موفقيت كيفيت بالا و ديدگاه توليد تخصصی در زمينه تجهيزات فشار می باشد اين شركت دارای ۳۰ نمايندگی در نقاط مختلف جهان دارد كه شركت آريا آتسز بعنوان نماينده انحصاری اين شركت در ايران مشغول به فعاليت می باشد.

  از جمله محصولات اين شركت می توان به موارد زير اشاره نمود:

  ۱- انواع سوئيچ ها و ترانسميترهای فشار و اختلاف فشار هوا در رنج های متنوع

  ۲- ترانسميترجريان (Flow هوا) و …

  ۲- ترانسميتر فشار و اختلاف فشار مايعات

  تلفن های تماس :

  تلفن شرکت : ۰۳۱۳۳۳۳۳۲۲

  سایت شرکت

  http://hkinstruments.fi

  ایمیل

  info@hkinstruments.fi

  معرفی شرکت BECKHOFF

  شركت BECKHOFF آلمان به عنوان يكی از شركتهای مطرح در زمینه توليد تجهيزات كنترلی اتوماسيون صنعتی و ساختمانی می باشد.

  ازجمله محصولات این شرکت می توان به انواع کامپیوترهای صنعتی،Panel PC،کنترلرهای قابل برنامه ریزی اشاره کرد.

  از نکات شاخص درخصوص شركت BECKHOFF می توان به ارائه انواع پروتکلهای ارتباطی اشاره نمود. اين شركت بیش از ۲۲ نوع پروتکل ارتباطی صنعتی و ساختمانی را در رنج محصولات خود ساپورت می کند.

  کنترلرها و کارتهای ورودی و خروجی ساخت اين شركت به راحتی بر روی ریل ترمینالی متداول نصب می گردد و نیاز به ریل خاص ندارند و تمامی کارتهای ورودی و خروجی برای تمامی CPU ها قابل استفاده می باشد.

  تلفن های تماس :

  + 49 (0) 52 46 / 9 63 - 0

  سایت شرکت

  www.beckhoff.com

  ایمیل

  info@beckhoff.com

  معرفی شرکت REGIN

  شرکت REGIN سوئد از سال ۱۹۴۷ در زمینه ساخت کلیه تجهيزات مربوط به سيستم های سرمایشی و گرمایشی در کشور سوئد شروع بکار نموده و امروز به عنوان يكی از شركت های مطرح در اين صنعت بسیاری از پروژه های مربوط به کنترل هوشمند سرمایش و گرمایش ساختمانها در اروپا و ساير نقاط دنيا با محصولات اين شركت انجام داده شده و همچنین در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران دارای نمایندگی فعال می باشد.

  از جمله محصولات اين كمپانی می توان به انواع كنترلرهای هواساز Corrigo، کنترلرهای اتاقی Regio، ترموستاتها، انواع سنسورها (رطوبت،فشار،دود،CO2 و….) و انواع شیرها و محرك ها دمپر و شير اشاره کرد.

  تلفن های تماس :

  +46 31 720 02 00

  سایت شرکت

  www.regincontrols.com

  ایمیل

  info@regin.se

  معرفی شركت Kamstrup

  شركت Kamstrup دانمارك بعنوان مطرح ترين شركت كنتورساز اروپايی از سال ۱۹۴۶ در زمينه ساخت انواع كنتورهای برق، آب و انرژی ميترهای گرمايشی و سرمايشی فعاليت دارد.

  از جمله محصولات اين شركت می توان به موارد ذيل اشاره نمود:

  – كنتور هوشمند آب (گرم و سرد)

  – انرژي ميترهای گرمايش و سرمايش هوشمند

  -كنتور هوشمند برق

  – كنتورهوشمند گاز

  يكی از بارزترين ويژگی اين محصولات بهره گيری از تكنولوژی التراسونيك جهت اندازه گيری دبی می باشد.

  تلفن های تماس :

  +45 89 93 10 01

  سایت شرکت

  www.kamstrup.com

  ایمیل

  info@kamstrup.dk