برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: 09031661083

سخن مدیر عامل

به لطف خالق یکتا، مفتخریم از پس سال ها فعالیت هدفمند ،شرکت آریا آتسز با تلاشی بی وقفه در راستای بهینه سازی مصرف انرژی و با پایبندی به استاندارد های ایران و جهان، گامی در مسیر ذخیره این میراث گران بها برای آیندگان برداشته ایم.
این توفیق حاصل تلاش پیگیرانه جمعی از مدیران و همکاران متخصص ما در بیش از چند دهه فعالیت متمرکز بر روی پروژه های مختلف در جایجای کشور عزیزمان می باشد که نتیجه آن بیش از ده ها پروژه موفق در حوزه اتوماسیون ساختمان بوده و این پیشرفت ها نتیجــــه رویکرد مدیریت به روز جهانی در مجموعه بوده که با همراهی کادر فنی آن به انجام رسیده است.
همت گماشتیم با تکیه بر تجربه وتخصص برای توسعه وآبادانی هر چه بیشتر با تعهد بیش از پیش بر ضمانت انجام کار در پروژه ها همواره پیشرو باشیم.

درباره شرکت

شركت آريا آتسز در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه اتوماسیون ساختمان شروع كرده است. خـدماتی که توسط این شرکت ارائه می گردد شامل: مشاوره در زمینه طراحی سیستم های کنترل، تهیه تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ساختمان (سیستم های کنترل، مانیتورینگ و ادوات ابزار دقیق) و همچنین ارائه خدمات پس از فروش و آموزش می باشد. در زمینه اتوماسیون ساختمان نیز ارائه مشاوره، طراحی، تامين تجهيزات سيستم های اتوماسيون ساختمان در بخش های سرمايش، گرمايش و روشنايی همچنين ساختار کنترلی و ارتباطی از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.
اين شركت نماينده انحصاری شركت BECKHOFF آلمان، REGIN سوئد،INSTRUMENT HK فنلاند و KAMSTRUP دانمارك در ايران می باشد، هدف اصلی شرکت در انتخاب محصولات شرکتهای اروپایی کیفیت آنها در راستای نیاز مشتری می باشد. شركت آريا آتسز علاوه بر فروش تجهيزات و ارائه خدمات پس از فروش دوره های آموزش تخصصی در زمينه اتوماسيون ساختمان، برنامه نويسی و كاربری كنترلرها را نيز ارائه می دهد.

استراتژی کلی آریا آتسز ارائه راه حلهای جامع برای اتوماسیون ساختمان با استفاده از تکنولوژی های مطرح در این صنعت می باشد.
در طراحی های این شرکت همیشه صرفه جویی در مصرف انرژی (Energy Saving)، سهولت کاربری و قابلیت اعمال تغییرات در سیستم از نکات قابل توجه بوده است .
همواره تلاش مدیریت براین بوده است که تمامی کارشناسان آریا آتسز از جهت دانش فنی به روز نگه داشته شوند و در دوره های تخصصی متناسب با فعالیت آنها چه در داخل و چه در خارج از کشور حضوری مستمر داشته باشند.
در محصولات ارائه شده توسط این شرکت ملاک اصلی کیفیت بوده و سعی شده نیازهای مشتری از محصولات شرکتهای معتبر اروپایی و قابل اطمینان تهیه گردد. مشاوره و آموزش قبل از خرید و ارائه خدمات پس از فروش بر پایه دیدگاهها و نیازهای مشتری در سرلوحه فعالیتهای آریا آتسز قرار دارد.

مشتریان ما :