برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: 02188675313

فرم اخذ نمایندگیاخذ نمایندگی

شرکت آریا آتسز پیشتاز در زمینه اتوماسیون ساختمان با بیش از ۱۰ سال سابقه ارائه مشاوره، طراحی، تامين تجهيزات در بخش هاي سرمايش، گرمايش و روشنايی همچنين ساختار کنترلی و ارتباطی در نظر دارد جهت تکمیل تیم فنی مهندسی و فروش استانی خود اقدام به جذب نماینده فعال از سراسر کشور نماید، لذا از شما فعالان وشرکت های متخصص در این زمینه دعوت به همکاری می نماید.

شركت آريا آتسز نماينده انحصاري و رسمی شركت BECKHOFFآلمان، REGIN سوئد،INSTRUMENT HK فنلاند و KAMSTRUP دانمارك در ايران مي باشد، هدف اصلی شرکت در انتخاب محصولات شرکتهای اروپایی کیفیت آنها در راستای نیاز مشتری می باشد. شركت آريا آتسز علاوه بر فروش تجهيزات و ارائه خدمات پس از فروش دوره هاي آموزش تخصصي در زمينه اتوماسيون ساختمان، برنامه نويسي و كاربري كنترلرها را نيز ارائه مي دهد.

نمایندگی های شرکت

  • اچ کی
  • بکهوف
  • رجین
  • کمستراپ

معرفي شركت HK Instruments
شركت HK Instruments با بيش از ۲۰سال تجربه فعاليت خود را از سال ۱۹۸۷ در زمينه ساخت لوازم اندازه گيري، كنترل فشارمايعات وگازهاي غيرخورنده دركشور فنلاند آغاز نموده و تاكنون بااستقبال گسترده اي در صنعت اتوماسيون مواجه شده است و علت اين موفقيت كيفيت بالا و ديدگاه توليد تخصصي در زمينه تجهيزات فشار مي¬باشد اين شركت داراي ۳۰ نمايندگي در نقاط مختلف جهان دارد كه شركت آريا آتسز بعنوان نماينده انحصاري اين شركت در ايران مشغول به فعاليت مي باشد.
از جمله محصولات اين شركت مي توان به موارد زير اشاره نمود:
۱- انواع سوئيچ ها و ترانسميترهاي فشار و اختلاف فشار هوا در رنج هاي متنوع.
۲- ترانسميترجريان (Flow هوا) و … .
۲- ترانسميتر فشار و اختلاف فشار مايعات.

تلفن های تماس :

تلفن شرکت : ۰۳۱۳۳۳۳۳۲۲

سایت شرکت

http://hkinstruments.fi/

ایمیل

info@hkinstruments.fi

معرفی شرکت BECKHOFF
شركت BECKHOFF آلمان به عنوان يكي از شركتهاي مطرح در زمینه توليد تجهيزات كنترلي اتوماسيون صنعتی و ساختمانی مي باشد.
ازجمله محصولات این شرکت می¬توان به انواع کامپیوترهای صنعتی،Panel PC ، کنترلرهای قابل برنامه ریزی اشاره کرد.
از نکات شاخص درخصوص شركتBECKHOFF می توان به ارائه انواع پروتکلهای ارتباطی اشاره نمود. اين شركت بیش از ۲۲ نوع پروتکل ارتباطي صنعتي و ساختماني را در رنج محصولات خود ساپورت می¬کند.
کنترلرها و کارتهای ورودی و خروجی ساخت اين شركت به راحتی بر روی ریل ترمینالی متداول نصب می گردد و نیاز به ریل خاص ندارند و تمامی کارتهای ورودی و خروجی برای تمامی CPU ها قابل استفاده می باشد.

تلفن های تماس :

+ 49 (0) 52 46 / 9 63 - 0

سایت شرکت

www.beckhoff.com

ایمیل

info@beckhoff.com

معرفی شرکت REGIN
شرکت REGIN از سال ۱۹۴۷ در زمینه ساخت کلیه تجهيزات مربوط به سيستم هاي سرمایشی و گرمایشی در کشور سوئد شروع بکار نموده و امروز به عنوان يكي از شركت هاي مطرح در اين صنعت بسیاری از پروژه های مربوط به کنترل هوشمند سرمایش و گرمایش ساختمانها در اروپا و ساير نقاط دنيا با محصولات اين شركت انجام داده شده و همچنین در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایران دارای نمایندگی فعال می باشد.
از جمله محصولات اين كمپاني می توان به انواع كنترلرهاي هواساز Corrigo، کنترلرهای اتاقیRegio، ترموستاتها، انواع سنسورها (رطوبت، فشار، دود، CO2 و….) و انواع شیرها و محرك ها دمپر و شير اشاره کرد.

تلفن های تماس :

+46 31 720 02 00

سایت شرکت

www.regincontrols.com

ایمیل

info@regin.se

معرفي شركت Kamstrup
شركت Kamstrup دانمارك بعنوان مطرح ترين شركت كنتورساز اروپايي از سال ۱۹۴۶ در زمينه ساخت انواع كنتورهاي برق، آب و انرژي ميترهاي گرمايشی و سرمايشی فعاليت دارد.
از جمله محصولات اين شركت مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:
– كنتور هوشمند آب (گرم و سرد)
– انرژي ميترهاي گرمايش و سرمايش هوشمند
-كنتور هوشمند برق
– كنتورهوشمند گاز
يكي از بارزترين ويژگي اين محصولات بهره گيري از تكنولوژي التراسونيك جهت اندازه گيري دبي مي باشد.

تلفن های تماس :

+45 89 93 10 01

سایت شرکت

www.kamstrup.com

ایمیل

info@kamstrup.dk