برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: 02188675313

سخن مدیر عامل

به لطف خالق یکتا، مفتخریم از پس سال ها فعالیت هدفمند ،شرکت آریا آتسز با تلاشی بی وقفه در راستای بهینه سازی مصرف انرژی و با پایبندی به استاندارد های ایران و جهان، گامی در مسیر ذخیره این میراث گران بها برای آیندگان برداشته ایم.
این توفیق حاصل تلاش پیگیرانه جمعی از مدیران و همکاران متخصص ما در بیش از چند دهه فعالیت متمرکز بر روی پروژه های مختلف در جایجای کشور عزیزمان می باشد که نتیجه آن بیش از ده ها پروژه موفق در حوزه اتوماسیون ساختمان بوده و این پیشرفت ها نتیجــــه رویکرد مدیریت به روز جهانی در مجموعه بوده که با همراهی کادر فنی آن به انجام رسیده است.
همت گماشتیم با تکیه بر تجربه وتخصص برای توسعه وآبادانی هر چه بیشتر با تعهد بیش از پیش بر ضمانت انجام کار در پروژه ها همواره پیشرو باشیم.

درباره شرکت

شركت آريا آتسز در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه اتوماسیون ساختمان شروع كرده است. خـدماتی که توسط این شرکت ارائه می¬گردد شامل: مشاوره در زمینه طراحی سیستم های کنترل، تهیه تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ساختمان (سیستم های کنترل، مانیتورینگ و ادوات ابزار دقیق) و همچنین ارائه خدمات پس از فروش و آموزش مي¬باشد. در زمینه اتوماسیون ساختمان نیز ارائه مشاوره، طراحي، تامين تجهيزات سيستم هاي اتوماسيون ساختمان در بخش هاي سرمايش، گرمايش و روشنايي همچنين ساختار کنترلی و ارتباطی از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.
اين شركت نماينده انحصاري شركت BECKHOFFآلمان، REGIN سوئد،INSTRUMENT HK فنلاند و KAMSTRUP دانمارك در ايران مي¬باشد، هدف اصلی شرکت در انتخاب محصولات شرکتهای اروپایی کیفیت آنها در راستای نیاز مشتری می باشد. شركت آريا آتسز علاوه بر فروش تجهيزات و ارائه خدمات پس از فروش دوره هاي آموزش تخصصي در زمينه اتوماسيون ساختمان، برنامه نويسي و كاربري كنترلرها را نيز ارائه مي¬دهد.

اتوماسیون ساختمان یکی از مباحث مطرح در کشورهای پیشرفته می باشد. چرا که با توجه به بالا رفتن هزینه های انرژی و رویکرد جوامع از بهره گیری انرژی های نو ، چگونگی مصرف انرژی قابل توجه می باشد.
اتوماسیون ساختمان را می توان دریک جمله به هوشمند سازی مدیریت منابع ساختمان معرفی نمود. این هوشمند سازی در راستای کنترل دقیق و حذف خطای انسانی می باشد.
باتوجه به نوع کاربری هر ساختمان می توان اتوماسیون ساختمان را در چار چوب های مختلف تعریف کرد که شاید بتوان گفت همه ی این چار چوب ها در یک نقطه مشترک هستند و آن هم بهینه سازی مصرف انرژی و راهبری بهره برداری صحیح از تجهیزات است.
از دیدگاه بهینه سازی مصرف در هر کشوری اتوماسیون ساختمان در سطوح مختلف تعریف می گرددو با توجه به این تعریف مشخص می گردد که چه بخشهایی نیاز به توجه بیشتر دارند.
از جهت دیگر با توجه به پیشرفت تکنولوژی ها ی IT و بهره گیری آنها در زندگی روزمره احساس نیاز نسبت به اتوماسیون در محل کار و یا در محل زندگی وجود دارد چرا که بدون بهره مندی از تکنولوژی مطرح در عرصه کامپیوتر و مخابرات زندگی دچار خلل خواهد بود و هرچه به جلو می رویم این واقعیت مشهود تر است و این نیاز یکی از اهرمهایی می باشد که اتوماسیون ساختمان را در کشورهای پیشرفته به عنوان یک امر ضروری مطرح می کند.
بطور کلی می توان اتوماسیون ساختمان را به ۶ بخش کلی تقسیم بندی نمود:
۱- کنترل روشنایی
۲- کنترل سیستم هوا ساز و موتورخانه
۳- کنترل تردد
۴- سیستم های اعلام حریق هوشمند
۵- سیستم های صوتی و تصویری هوشمند
۶- کنترل تجهیزات مانند آسانسورها ، پله برقی ها و …

در یک نگاه کلی می توان ساختمان ها را به ۸ دسته کلی تقسیم کرد
۱- ساختمانهای مسکونی
۲- ساختمانهای اداری
۳- مدارس و دانشگاه ها
۴- ساختمانهای صنعتی
۵- هتلها
۶- بیمارستانها
۷- مراکز خرید
۸- مراکز عمومی (مترو، ایستگاههای قطار، فرودگاهها)

استراتژی کلی آریا آتسز ارائه راه حلهای جامع برای اتوماسیون ساختمان با استفاده از تکنولوژی های مطرح در این صنعت می باشد.
در طراحی های این شرکت همیشه صرفه جویی در مصرف انرژی (Energy Saving)، سهولت کاربری و قابلیت اعمال تغییرات در سیستم از نکات قابل توجه بوده است .
همواره تلاش مدیریت براین بوده است که تمامی کارشناسان آریا آتسز از جهت دانش فنی به روز نگه داشته شوند و در دوره های تخصصی متناسب با فعالیت آنها چه در داخل و چه در خارج از کشور حضوری مستمر داشته باشند.
در محصولات ارائه شده توسط این شرکت ملاک اصلی کیفیت بوده و سعی شده نیازهای مشتری از محصولات شرکتهای معتبر اروپایی و قابل اطمینان تهیه گردد. مشاوره و آموزش قبل از خرید و ارائه خدمات پس از فروش بر پایه دیدگاهها و نیازهای مشتری در سرلوحه فعالیتهای آریا آتسز قرار دارد.

مشتریان ما :